Děkuji Vám všem za Náš klub

Přátelé, v poslední době se nám, jak se zdá, podařilo oddíl docela pěkně vyladit.

Já osobně musím uvést (jako svou zkoušku, zda umím sám bez pomoci napsat příspěvek na web), že mě baví každý trénink, zápas kteréhokoli mužstva i mládežnické soutěže ještě víc než dřív, kdy jsem měl možná víc času, ale zase jsem si to neuměl tak užít.  Mám pocit, že vyšehradští borci jsou v poslední době hrdi na svůj klub –  a mohu potvrdit, že klub je zase hrd na své hráče.

Tak jsem Vám, kteří mi děláte povětšinou jen samou radost, chtěl za to všechno poděkovat,  a popřát Nám, aby to tak vydrželo a to, co se dá zlepšit, se Nám dále povedlo.

Petr

 

One thought on “Děkuji Vám všem za Náš klub

  • 15. 1. 2016 at 15:47
    Permalink

    Já jsem pak hrd a vděčen, že ses odhodlal a použil tuto technologickou cestu! Učiněná hora k Mohamedovi! Každopádně za vše pro klub i nás, jednotlivé lidi, dík!

Comments are closed.